Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YAC another PC cleaner
#1
Merhaba arkadaşlar;
Bir firmada teknik serviste çalışıyorum geçtiğimiz günlerde bir müşterime arızaya gittiğimde makinada kullandığımız bilgisayara müşterinin bilgisayarcısı tarafından yüklenmiş bu antivirüs pronı gördüm. Geniş bilgisi olan varsa paylaşa bilirmi nasıl bir program yerli bir yazılım mı yabancımı nedir, ne değildir_?
~~ Tomurcuk derdinde olmayan ağaç Odundur..~~
Ara
Cevapla
#2
Büyük ihtimalle yükleyen kişi bilerek yüklememiştir. Farklı bir program kurmak isterken buda eşentiyon olarak yüklenmiştir.

Bir çok kullanıcı farkında olmadan bu gibi programları kuruyor. Bu programın amacı her ne kadar temizlik gibi görünsede niye bacadan girmeye çalışıyor sorusu geliyor insanın aklına. Gereksiz ve zararlı bir yazılım olduğunu düşünüyorum. Kaldırmanızda fayda var.
Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir.
Cevapla
#3
Programı direk kaldırdım fakat bilgisayarcı özellikle yüklemiş. McAfee gibi java güncellemesiyle veya onun gibi bir şekilde gelmemiş. Yeni bir yazılım sanırım.
~~ Tomurcuk derdinde olmayan ağaç Odundur..~~
Ara
Cevapla
#4
Programla ilgili çeşitli söylentiler var kimi spam program diyor kimi beni büyük bi dertten kurtardı diyor. Ben kendi adıma güvenmiyorum tavsiyede etmiyorum.
Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir.
Cevapla
#5
Ben de güvenmiyorum başka bir programın kurulumu sırasında araya kaynaması mantıksız...
Lütfen, öneri,yorum ve eleştirilerinizi iletiniz... By "merhaba".
Ara
Cevapla
#6
Merhabalar Ve İyi Forumlar YAC Another PC Cleaner Kullandım Bir Nevi CCleaner Gibi İş Görüyor Diyebiliriz. Aynı Zamanda Firewall Ve Antivirus Korumasının Zayıf Olduğunu Sadece CCleaner'daki İşlemlerinin Güçlü Olduğu Söyleyebilirim.
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi