Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ad-Aware
#1
Virüs, reklam ve casus yazılımlardan korunmak için tercih edebileceğiniz en güvenilir yazılımlardan olan Ad-Aware Free yeni bir logo, yepyeni bir arayüz ve en önemlisi kullanıcıları memnun edecek gelişmiş özelliklerle karşımızda.
Öncelikle programın adı Ad-Aware Free Antivirus+ olarak değiştirildi. Bu değişiklikle beraber program arayüzü ve logosu da yenilendi. Ad-Aware Free Antivirüs+ zararlı yazılımlardan koruma işlevini gerçekleştirirken sistem kaynakları üzerindeki yükünü düşürdü. Yeni sürümde CPU kullanımındaki iyileştirmelerle bilgisayarı yavaşlatma problemleri sona erdirildi.
Ad-Aware Free Antivirüs+ 10, virüs ve casus yazılımlar başta olmak üzere reklam, rootkit, trojan türü tüm zararlı yazılımlardan koruma sağlıyor. Sistem kaynaklarını sömürmemek için iyileştirilen CPU kullanımı sayesinde bilgisayarın ağırlaşması gibi problemlere yol açmıyor. Casus yazılımlardan korunmak için önerdiğimiz en iyi ücretsiz program olan Ad-Aware Free bu alandaki iddiasını geliştirerek sürdürüyor.
Programın eksi olarak görülebilecek iki özelliğinden ilki reklamlar. Bu reklamlar sizi ürünü satın alarak yükseltmeniz için rahatsız edebilir. Ancak popüler, ücretsiz antivirüs programlarının tamamı reklam içeriyor. Ad-Aware Free 10'a eklenen araç çubuğunu kurulum sırasında kaldırmazsanız otomatik olarak kuruluyor. Firefox ve Internet Explorer tarayıcılarıyla uyumlu çalışan araç çubuğu site URL'lerini tarayıp çevrimiçi kimlik hırsızlıklarına karşı sizi koruyor.

>>Ad-Aware
Yorumlarınız Bizim İçin Önemlidir.
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi